Ostatnie przygotowania i patronaty

Garść informacji z ostatniej chwili:

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że nasza ekspedycja została objęta patronatem medialnym przez “National Geographic – Poland” oraz kanał “History”. Wspiera nas także “Garmin – Poland” oraz firma “Paterns”.

Aktualizacja listy załogi – do ekipy dołączył Kamil Król, operator i reżyser, który będzie odpowiedzialny za powstanie filmu o ekspedycji. Więcej o Kamilu już wkrótce.

Trwają ostatnie przygotowania i intensywne pakowanie sprzętu. Dzisiaj dotarł do nas specjalnie zamówiony z Holandii ROV, który pomoże nam badać dno morskie na interesującym nas akwenie. Część naszej ekipy jest już w drodze do Paryża, skąd wkrótce wylatujemy na Karaiby.

Z racji na potencjalne ograniczenia w zasięgu, o kolejnych etapach wyprawy będziemy Państwa informować na bieżąco, głównie na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/www.poszukiwacze.org/

Zapraszamy do śledzenia ekspedycji!

About admin 479 Articles
Igor Murawski - badacz historii, publicysta, tłumacz literacki, przewodnik. Uwielbia rozwiązywać historyczne i archeologiczne zagadki. Podróżując poszukuje zaginionych skarbów i zapomnianych przez ludzi i czas miejsc. Pracuje nad kilkoma projektami, łączącymi pasję do historii z eksploracją.