Poszukiwacze skarbów poszukiwani!

Słynna amerykańska firma eksploracyjna poszukuje płetwonurków pragnących poszukiwać skarbów.

Słynna amerykańska firma eksploracyjna “Mel Fisher’s Treasures”, poszukuje płetwonurków, którzy pomogą w prowadzeniu poszukiwań oraz badań wraków hiszpańskich galeonów zatopionych u wybrzeży Florydy. Firma jest bezpośrednim spadkobiercą zespołu stworzonego przez legendarnego amerykańskiego poszukiwacza skarbów Mela Fishera, który w latach 70 XX wieku odkrył niezwykle bogaty wrak galeonu zatopionego w roku 1622 “Nuestra Señora de Atocha”. Odkryte tam skarby, warte setki milionów dolarów, pozwoliły na stworzenie muzeum oraz świetnie wyposażonego zespołu badawczego, który zajął się dalszą eksploracją wraku Atochy, ale też poszukiwaniem wraków innych statków zatopionych w rejonie. Obecnym szefem firmy jest Kim Fisher, który kontynuuje tradycję swojego ojca, rozpoczynając każdy dzień od stwierdzenia „Dzisiaj to właśnie TEN dzień” (Today is THE day), prowadząc badania z innymi członakmi swojej rodziny, załogą i personelem. Kontynuuje on niezachwianie rozpoczęte przez Mela poszukiwania zaginionych skarbów oraz rozwijanie nowych technik poszukiwania skarbów, a także utrzymując światowej klasy laboratorium konserwacji znajdowanych zabytków, aby zapewnić, że skarby przetrwają przez kolejne pokolenia.
 
Poszukiwacze skarbów, którzy chcieliby dołączyć do ekipy eksploracyjnej powinni mieć doświadczenie w nurkowaniu, pasję do przygód i podróży oraz odznaczać się odwagą i nietuzinkowym podejściem do życia. Mile widziane dodatkowe umiejętności, które mogą przydać się podczas ekspedycji poszukiwawczych. Wymagane prawo do podjęcia pracy zarobkowej w USA. Wiecej informacji i aplikacja w linku:

Źródło: Mel Fisher’s Treasures, wiki.

Igor Murawski - badacz historii, publicysta, tłumacz literacki, przewodnik. Uwielbia rozwiązywać historyczne i archeologiczne zagadki. Podróżując poszukuje zaginionych skarbów i zapomnianych przez ludzi i czas miejsc. Pracuje nad kilkoma projektami, łączącymi pasję do historii z eksploracją.